photo_23020-07-26_03-55-05.jpg

رئیس شورای اسلامی شهر دهق

رزومه

 

رضا عابدی متولد بیست بهمن ماه ۱۳۵۶ در شهر دهق، تحصیلات خود را در دبیرستان در رشته تجربی در شهر دهق گذرانده و پس از فارغ التحصيلي خود در سال ۱۳۸۰ در رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه کاشان وارد بخش تولید گشته وی مجددا در سال ۱۳۹۰  تحصيلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی ادامه داده و از سال ۱۳۹۲ در دانشگاه پیام نور واحد دهق مشغول به تدریس گشته در طی این سالها در کنار فعالیتهای خود به هنر قلمزنی برجسته و مجسمه سازی نیز مشغول بوده است. تدریس در دانشگاه هنر اصفهان ، آموزش در سازمان صنایع دستی اصفهان  و شرکت در بیش از  بیست نمایشگاه گروهی و انفرادی در داخل و خارج از کشور و عضویت در شورای اسلامی شهر دهق و شورای شهرستان نجف آباد از دیگر فعالیت های وی می باشد.

تاریخچه شهر

شهر دهق در ۳۳ درجه و ۶ دقيقه ي عرض جغرافيايي و ۵۰ درجه و ۵۷ دقيقه ي طول جغرافيايي قراردارد و ارتفاع آن از سطح دريا ۱۹۶۰ متر مي باشد.
اين شهر از شمال به كوه صالح و مركز تقويت فشار گاز شماره ي ۴ ، از جنوب به كوه لافرح و مراتع بيخه، از شرق به روستاهاي هسنيجه وحسين آباد ، و ازغرب به روستاي خونداب محدود است . اين شهر به وسعت ۱۲ هزار متر به شكل مستطيل به طول ۵۰ كيلومتر و به عرض ۲۲ كيلومتر بوده و فاصله آن تا مركز شهرستانِ نجف آباد ۸۵ كيلومتر و تا شهر اصفهان ۹۵ كيلومتر است.
دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد و به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر معروف است.

اطلاعات تماس

روابط عمومی شهرداری: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر: ۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس:

  • شهرداری= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق
  • شورای اسلامی= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق

ایمیل: info@dehagh.ir