dr.png

عضو شورای اسلامی شهر دهق

رزومه

احمدرضا معصومی دهقی متولد سال ۱۳۵۴ در شهر دهق دارای مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی ، مدرس دانشگاه و مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان و ۲۶ سال سابقه تدریس ، در سال ۱۳۸۳ به عنوان مؤلف رتبه اول کشوری و در سال ۱۳۸۶ منتخب همایش ملی " زبان و ادب فارسی ، سند هویت ملی " در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا و در سال ۱۳۹۲ رتبه اول جشنواره ملاصدرا ( کیفیت بخشی به رشته های علوم انسانی ) بخش تولید محتوای الکترونیک و در سال ۱۳۹۴ رتبه اول استانی در زمینه تولید محتوای الکترونیک ، در سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ رتبه سوم کشوری در تولید نرم افزارهای آموزشی را کسب نمودند . آثار و مقالات مختلفی را به چاپ رساندند که مهمترین آن می توان به کتاب « زناشویی در شاهنامه » اشاره کرد.

تاریخچه شهر

شهر دهق در ۳۳ درجه و ۶ دقيقه ي عرض جغرافيايي و ۵۰ درجه و ۵۷ دقيقه ي طول جغرافيايي قراردارد و ارتفاع آن از سطح دريا ۱۹۶۰ متر مي باشد.
اين شهر از شمال به كوه صالح و مركز تقويت فشار گاز شماره ي ۴ ، از جنوب به كوه لافرح و مراتع بيخه، از شرق به روستاهاي هسنيجه وحسين آباد ، و ازغرب به روستاي خونداب محدود است . اين شهر به وسعت ۱۲ هزار متر به شكل مستطيل به طول ۵۰ كيلومتر و به عرض ۲۲ كيلومتر بوده و فاصله آن تا مركز شهرستانِ نجف آباد ۸۵ كيلومتر و تا شهر اصفهان ۹۵ كيلومتر است.
دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد و به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر معروف است.

اطلاعات تماس

روابط عمومی شهرداری: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر: ۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس:

  • شهرداری= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق
  • شورای اسلامی= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق

ایمیل: info@dehagh.ir