دیدار جناب آقای شریعتی نیا رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد و جناب آقای حاج حجت اله توکلی نماینده بنیاد شهید در منطقه مهردشت

photo_2020-07-26_03-55-26.png

 دیدار جناب آقای شریعتی نیا رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد و جناب آقای حاج حجت اله توکلی نماینده بنیاد شهید در منطقه مهردشت و همراهان محترم در شهرداری دهق و بحث و تبادل نظر در خصوص موارد مختلف از جمله:تغییر پایه های ورودی شهر و ساخت المان‌های جدید برای تمثال شهدا، طراحی بنر برای پایه اصلی ورودی شهر، نصب پایه جدید در سطح شهر، دیدار از خانواده محترم شهدا و...

تاریخچه شهر

شهر دهق در ۳۳ درجه و ۶ دقيقه ي عرض جغرافيايي و ۵۰ درجه و ۵۷ دقيقه ي طول جغرافيايي قراردارد و ارتفاع آن از سطح دريا ۱۹۶۰ متر مي باشد.
اين شهر از شمال به كوه صالح و مركز تقويت فشار گاز شماره ي ۴ ، از جنوب به كوه لافرح و مراتع بيخه، از شرق به روستاهاي هسنيجه وحسين آباد ، و ازغرب به روستاي خونداب محدود است . اين شهر به وسعت ۱۲ هزار متر به شكل مستطيل به طول ۵۰ كيلومتر و به عرض ۲۲ كيلومتر بوده و فاصله آن تا مركز شهرستانِ نجف آباد ۸۵ كيلومتر و تا شهر اصفهان ۹۵ كيلومتر است.
دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد و به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر معروف است.

اطلاعات تماس

روابط عمومی شهرداری: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر: ۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس:

  • شهرداری= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق
  • شورای اسلامی= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق

ایمیل: info@dehagh.ir