ادامه مطلب...

?️با حضور دکتر ابوترابی نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و دکتر راعی فرماندار محترم شهرستان نجف آباد و کلیه مدیران دستگاه های اجرایی و نظارتی بخش مهردشت و تعدادی از مدیران شهرستان نجف آباد جلسه شورای اداری بخش ، در بخشداری مهردشت برگزار شد.

ادامه مطلب...

?️در این دیدار پیرامون موضوعات ورزش شهر دهق به ویژه زمین چمن مصنوعی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 

با حضور در کتابخانه شهدای شهر دهق ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به کتابدار کتابخانه پیرامون مشکلات این کتابخانه تبادل نظر صورت گرفت.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

?️در این دیدار آقای کوهستانی نماینده شهر دهق در شورای شهرستان پیرامون موضوعات شهرستان شدن بخش مهردشت و اسقرار فرمانداری ، وضعیت مسکن و شهرک ۴۰ هکتاری ، میادین سه راهی خونداب و جاده میمه ، فاضلاب شهری و دانشگاه پیام نور صحبت نمودند.

?️همچنین بحث آب شرب روستاهای گلدره ، اشن و خیرآباد با حضور آقای محمدیان ریاست آبفای مهردشت مطرح شد و فاز دوم آبرسانی به روستای خیرآباد به زودی شروع خواهد شد.

دیدار جناب آقای شریعتی نیا رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد و جناب آقای حاج حجت اله توکلی نماینده بنیاد شهید در منطقه مهردشت

ادامه مطلب...

حضور و بازدید جناب آقای دکتر قلمکاریان (مدیر کل محترم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان )  به همراه :

?فرماندار محترم شهرستان نجف‌آباد
?بخشدار محترم مهردشت
?شهردار محترم شهر دهق
?اعضای محترم شورای اسلامی شهر دهق

از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر دهق و تقدیر و تشکر از زحمات مربیان و اعضای کانون

 

 

ادامه مطلب...

تاریخچه شهر

شهر دهق در ۳۳ درجه و ۶ دقيقه ي عرض جغرافيايي و ۵۰ درجه و ۵۷ دقيقه ي طول جغرافيايي قراردارد و ارتفاع آن از سطح دريا ۱۹۶۰ متر مي باشد.
اين شهر از شمال به كوه صالح و مركز تقويت فشار گاز شماره ي ۴ ، از جنوب به كوه لافرح و مراتع بيخه، از شرق به روستاهاي هسنيجه وحسين آباد ، و ازغرب به روستاي خونداب محدود است . اين شهر به وسعت ۱۲ هزار متر به شكل مستطيل به طول ۵۰ كيلومتر و به عرض ۲۲ كيلومتر بوده و فاصله آن تا مركز شهرستانِ نجف آباد ۸۵ كيلومتر و تا شهر اصفهان ۹۵ كيلومتر است.
دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد و به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر معروف است.

اطلاعات تماس

روابط عمومی شهرداری: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر: ۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس:

  • شهرداری= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق
  • شورای اسلامی= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق

ایمیل: info@dehagh.ir