ادامه مطلب...

🔹️با حضور دکتر ابوترابی نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و دکتر راعی فرماندار محترم شهرستان نجف آباد و کلیه مدیران دستگاه های اجرایی و نظارتی بخش مهردشت و تعدادی از مدیران شهرستان نجف آباد جلسه شورای اداری بخش ، در بخشداری مهردشت برگزار شد.

ادامه مطلب...

🔹️در این دیدار پیرامون موضوعات ورزش شهر دهق به ویژه زمین چمن مصنوعی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 

با حضور در کتابخانه شهدای شهر دهق ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به کتابدار کتابخانه پیرامون مشکلات این کتابخانه تبادل نظر صورت گرفت.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

🔹️در این دیدار آقای کوهستانی نماینده شهر دهق در شورای شهرستان پیرامون موضوعات شهرستان شدن بخش مهردشت و اسقرار فرمانداری ، وضعیت مسکن و شهرک ۴۰ هکتاری ، میادین سه راهی خونداب و جاده میمه ، فاضلاب شهری و دانشگاه پیام نور صحبت نمودند.

🔹️همچنین بحث آب شرب روستاهای گلدره ، اشن و خیرآباد با حضور آقای محمدیان ریاست آبفای مهردشت مطرح شد و فاز دوم آبرسانی به روستای خیرآباد به زودی شروع خواهد شد.

دیدار جناب آقای شریعتی نیا رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد و جناب آقای حاج حجت اله توکلی نماینده بنیاد شهید در منطقه مهردشت

ادامه مطلب...

حضور و بازدید جناب آقای دکتر قلمکاریان (مدیر کل محترم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان )  به همراه :

?فرماندار محترم شهرستان نجف‌آباد
?بخشدار محترم مهردشت
?شهردار محترم شهر دهق
?اعضای محترم شورای اسلامی شهر دهق

از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر دهق و تقدیر و تشکر از زحمات مربیان و اعضای کانون

 

 

ادامه مطلب...

تاریخچه شهر

شهر دهق در ۳۳ درجه و ۶ دقيقه ي عرض جغرافيايي و ۵۰ درجه و ۵۷ دقيقه ي طول جغرافيايي قراردارد و ارتفاع آن از سطح دريا ۱۹۶۰ متر مي باشد.
اين شهر از شمال به كوه صالح و مركز تقويت فشار گاز شماره ي ۴ ، از جنوب به كوه لافرح و مراتع بيخه، از شرق به روستاهاي هسنيجه وحسين آباد ، و ازغرب به روستاي خونداب محدود است . اين شهر به وسعت ۱۲ هزار متر به شكل مستطيل به طول ۵۰ كيلومتر و به عرض ۲۲ كيلومتر بوده و فاصله آن تا مركز شهرستانِ نجف آباد ۸۵ كيلومتر و تا شهر اصفهان ۹۵ كيلومتر است.
دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد و به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر معروف است.

اطلاعات تماس

روابط عمومی شهرداری: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر: ۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس:

  • شهرداری= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق
  • شورای اسلامی= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق

ایمیل: info@dehagh.ir