ادامه مطلب...

شهرداردهق از ارائه تخفیف ٢٠ درصدی برای مودیانی که عوارض ساختمانی، مشاعی و بهای خدمات (به استثناي جرايم وعوارض نوسازي) خود را به صورت نقدی پرداخت کنند، خبر داد

به نقل از روابط عمومی شهرداری دهق، محمدعلی عزيزی اظهار داشت: با توجه به فرارسيدن عید سعید فطر و پيش روبودن عيدسعيدقربان شهرداری در نظر دارد تا با عنایت به مصوبه شورای اسلامی شهر، نسبت به اعمال ٢٠درصدی تخفیفات اقدام نماید.

وی افزود: مودیانی‌ که از تاریخ ٦خرداد ماه تا دهم مردادماه سال جاري به شهرداری مراجعه کرده و به صورت نقدی عوارض ساختمانی، مشاعی و بهای خدمات خود را پرداخت کنند از ٢٠درصد تخفیف بهره‌مند می‌شوند.

تاریخچه شهر

دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح که در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر و در نزديکی اين بقعه چهاردختر از اولاد حضرت امام رضا (علیه السلام) قرار دارد که به بقعه (چهل دختران ) معروف است.
اين مجموعه امامزاده که زيارتگاه و مامن مردم و عاشقان اهل بيت عصمت و طهارت می باشد در سالهای اخير به همت همين عاشقات و علاقمندان عطرت پيامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) بطور کلی بازسازی شده است. لازم به توضيح است که در حال حاضر فقط بقعه نقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر صورت ظاهری دارد و مابقی قبور پنهان می باشد.

اطلاعات تماس

روابط عمومی: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر :۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس: شهر دهق

ایمیل: info@dehah.ir