پیام تبریک آقای مهندس عزیزی ، شهردار شهر دهق به مناسبت ۱۷ مرداد #روز_خبرنگار

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بر آنانکه که حرمت قلم و دانستن را گرامی می دارند و قدرت تفکر، اندیشه، توان نوشتن و مجال گفتن را جز در مسیر حق و حقیقت به کار نمی گیرند.
۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بي‌وقفه انسان‌هاي آگاهي است كه با سلاح قلم در سرزمين آگاهي قدم مي‌زنند. خبرنگاران از آن رو كه حق‌جومی باشند شايسته تكريم و تحسين هستند.
خبرنگاران کسانی هستند که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از استقلال، آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار داده اند.
این روز، یادآور اراده عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و انعکاس واقعیت، پرچم رسالت اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند .
این قشر فرهیخته که به پاس حرمت و ارزش و اهمیت والای کار خبر و پیام رسانی، همواره از شأن و منزلت رفیعی در نزد افکار عمومی برخوردارند.
این جانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه رسانه به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی فعالان این عرصه در کشور، به ویژه خبرنگاران و جامعه خبری پرتلاش و ساعی شهردهق چه در حوزه مجازی و چه در حوزه حقیقی بخصوص جناب آقای براتی ، خبرنگار شهر دهق و منطقه مهردشت، تبریک عرض نموده، توفیق و سربلندی روز افزون آنان را در انجام رسالت کاری و توسعه و شکوفایی میهن اسلامی را از درگاه خدا مسئلت دارم .

محمدعلی عزیزی

شهردار شهر دهق
photo_2020-08-07_07-34-36.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

شهر دهق در ۳۳ درجه و ۶ دقيقه ي عرض جغرافيايي و ۵۰ درجه و ۵۷ دقيقه ي طول جغرافيايي قراردارد و ارتفاع آن از سطح دريا ۱۹۶۰ متر مي باشد.
اين شهر از شمال به كوه صالح و مركز تقويت فشار گاز شماره ي ۴ ، از جنوب به كوه لافرح و مراتع بيخه، از شرق به روستاهاي هسنيجه وحسين آباد ، و ازغرب به روستاي خونداب محدود است . اين شهر به وسعت ۱۲ هزار متر به شكل مستطيل به طول ۵۰ كيلومتر و به عرض ۲۲ كيلومتر بوده و فاصله آن تا مركز شهرستانِ نجف آباد ۸۵ كيلومتر و تا شهر اصفهان ۹۵ كيلومتر است.
دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد و به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر معروف است.

اطلاعات تماس

روابط عمومی شهرداری: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر: ۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس:

  • شهرداری= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق
  • شورای اسلامی= اصفهان - دهق - بلوار ولیعصر - جنب کلینیک تخصصی امام سجاد (ع)

ایمیل: info@dehagh.ir