b_300_0_16777215_00_images_139310210905058174482584.jpg

 سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از تشکیل کمیته ویژه ایجاد اشتغال در کمیسیون متبوع خود خبر داد. اسد الله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح جلسه عصر امروز(۱۵ فروردین) کمیسیون متبوع خود، اظهار داشت: در جلسه امروز عملکرد کمیسیون در سال گذشته  ارز‌یابی شد.

وی افزود: در این جلسه اعضا  برنامه ریزی‌هایی برای اقدامات کمیسیون در سال آتی انجام  و مقرر شد تا در بعد نظارتی کمیسیون برنامه های مدونی داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری، تصریح کرد: قرار است در کمیسیون انرژی کمیته‌ای ویژه به نام کمیته ایجاد اشتغال به منظور حمایت از تولید در حوزه نفت، پتروشیمی و گاز ایجاد شود.

قره خانی خاطر نشان کرد: همچنین در این جلسه قرار شد تا به صورت منظم از وزرای مربوطه در زمینه انرژی و نیرو دعوت به عمل آید تا در کمیسیون انرژی حضور یافته و برنامه های کاری وزارتخانه متبوعشان را به اطلاع اعضای کمیسیون برسانند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از سفر اعضای کمیسیون متبوعش به عسلویه و خوزستان خبر داد. اسد الله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت. سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از سفر اعضای کمیسیون متبوعش به عسلویه و خوزستان خبر داد. اسد الله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت.

اطلاعات تماس

روابط عمومی: ۳۳۲۹۳۰۹۲ (۰۱۷)

شهرداری: ۳۳۲۹۳۰۹۲ (۰۱۷)

دورنگار: ۳۳۲۹۳۰۹۲ (۰۱۷)

پیام کوتاه: ۳۰۰۰۸۰۰۲۰۰۰۰۱۷

آدرس: گنبد کاووس

ایمیل: