b_300_0_16777215_00_images_139503191732513617890844.jpg

 سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از سفر اعضای کمیسیون متبوعش به عسلویه و خوزستان خبر داد. اسد الله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است اعضای کمیسیون انرژی تا ماه مبارک رمضان سفرهایی را به مناطق نفت خیز جنوب کشور داشته باشند.


وی با بیان اینکه قرار است اعضای کمیسیون به منظور بازدید از پتروشیمی‌ها، پالایشگاه‌ها و فازهای پارس جنوبی به عسلویه و خوزستان سفر کنند، گفت: این سفر و بازدیدها در راستای بعد نظارتی کمیسیون انرژی انجام می‌شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: در ماه رمضان نیز اعضای کمیسیون  از پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌های اطراف تهران بازدیدی  انجام می‌دهند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از سفر اعضای کمیسیون متبوعش به عسلویه و خوزستان خبر داد. اسد الله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت. سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از سفر اعضای کمیسیون متبوعش به عسلویه و خوزستان خبر داد. اسد الله قره خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت.

اطلاعات تماس

روابط عمومی: ۳۳۲۹۳۰۹۲ (۰۱۷)

شهرداری: ۳۳۲۹۳۰۹۲ (۰۱۷)

دورنگار: ۳۳۲۹۳۰۹۲ (۰۱۷)

پیام کوتاه: ۳۰۰۰۸۰۰۲۰۰۰۰۱۷

آدرس: گنبد کاووس

ایمیل: