شهردار دهق از ارائه تخفیف ٢٠ درصدی برای مودیانی که عوارض ساختمانی، مشاعی و بهای خدمات (به استثناي جرايم وعوارض نوسازي) خود را به صورت نقدی پرداخت کنند، خبر داد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری دهق، محمدعلی عزيزی اظهار داشت: با توجه به فرارسيدن عید سعید فطر و پيش رو بودن عيد سعيد قربان شهرداری در نظر دارد تا با عنایت به مصوبه شورای اسلامی شهر، نسبت به اعمال ۲۰ درصدی تخفیفات اقدام نماید.

وی افزود: مودیانی‌ که از تاریخ ٦خرداد ماه تا دهم مردادماه سال جاري به شهرداری مراجعه کرده و به صورت نقدی عوارض ساختمانی، مشاعی و بهای خدمات خود را پرداخت کنند از ٢٠درصد تخفیف بهره‌مند می‌شوند.

ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخچه شهر

شهر دهق در ۳۳ درجه و ۶ دقيقه ي عرض جغرافيايي و ۵۰ درجه و ۵۷ دقيقه ي طول جغرافيايي قراردارد و ارتفاع آن از سطح دريا ۱۹۶۰ متر مي باشد.
اين شهر از شمال به كوه صالح و مركز تقويت فشار گاز شماره ي ۴ ، از جنوب به كوه لافرح و مراتع بيخه، از شرق به روستاهاي هسنيجه وحسين آباد ، و ازغرب به روستاي خونداب محدود است . اين شهر به وسعت ۱۲ هزار متر به شكل مستطيل به طول ۵۰ كيلومتر و به عرض ۲۲ كيلومتر بوده و فاصله آن تا مركز شهرستانِ نجف آباد ۸۵ كيلومتر و تا شهر اصفهان ۹۵ كيلومتر است.
دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد و به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر معروف است.

اطلاعات تماس

روابط عمومی شهرداری: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر: ۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس:

  • شهرداری= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق
  • شورای اسلامی= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق

ایمیل: info@dehagh.ir