گزارش تصویری

🔺️ همایش دوچرخه سواری به مناسبت دهه مبارک فجر بهمن ماه سال ۱۳۹۹ برگزار و به نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

🔹️ تشکر و قدردانی از ریاست و دبیر محترم شورای اسلامی شهر دهق، فرماندهی محترم نیروی مقاومت بسیج شهر دهق، پایگاه های مقاومت بسیج دهق، جناب سروان حاجی عرب ریاست محترم پلیس راه ور دهق، شهردار محترم دهق و ریاست محترم و همکاران در اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد که در برگزاری این همایش کمک نمودند.

🔸️ در پایان لازم به ذکر است جناب سروان شیرزادی به همه عزیزان و ورزشکاران شرکت کننده در مسابقه جوایزی از طرف سپاه ناحیه اهدا نمودند.

 

b_300_0_16777215_00_images_news_Bahman99_photo_2021-03-01_06-24-52.png

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تاریخچه شهر

شهر دهق در ۳۳ درجه و ۶ دقيقه ي عرض جغرافيايي و ۵۰ درجه و ۵۷ دقيقه ي طول جغرافيايي قراردارد و ارتفاع آن از سطح دريا ۱۹۶۰ متر مي باشد.
اين شهر از شمال به كوه صالح و مركز تقويت فشار گاز شماره ي ۴ ، از جنوب به كوه لافرح و مراتع بيخه، از شرق به روستاهاي هسنيجه وحسين آباد ، و ازغرب به روستاي خونداب محدود است . اين شهر به وسعت ۱۲ هزار متر به شكل مستطيل به طول ۵۰ كيلومتر و به عرض ۲۲ كيلومتر بوده و فاصله آن تا مركز شهرستانِ نجف آباد ۸۵ كيلومتر و تا شهر اصفهان ۹۵ كيلومتر است.
دهق دارای يک مجموعه امامزاده است که در دامنه کوه لافرح در مجاورت سيل گذر شهر قرار دارد و به نام تقی ابن محسن ابن موسی ابن جعفر معروف است.

اطلاعات تماس

روابط عمومی شهرداری: ۴۲۲۷۵۱۱۱ (۰۳۱)

شورای اسلامی شهر: ۴۲۲۷۵۱۱۴ (۰۳۱)

دورنگار: ۴۲۲۷۵۱۱۲ (۰۳۱)

آدرس:

  • شهرداری= اصفهان - دهق - خیابان امام - شهرداری دهق
  • شورای اسلامی= اصفهان - دهق - بلوار ولیعصر - جنب کلینیک تخصصی امام سجاد (ع)

ایمیل: info@dehagh.ir